Lv En Ru

Expo Beauty

       
KAD KAS KUR LAIKS NOSAUKUMS ORGANIZĒTĀJS
24.martā SEMINĀRI KONFERENČU TELPA 1 11:30-14:30 Griezumu tehnikas un matu strukturālās izmaiņas / Vera Savenko, Olga Lupinska un Sergejs Daroviks (Ukraina) Double D Professional
15:30-18:30 Griezumu tehnikas un matu strukturālās izmaiņas / Vera Savenko, Olga Lupinska un Sergejs Daroviks (Ukraina) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 2 11:00-14:00 Griezumu tehnikas, kurām nav nepieciešama veidošana / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) и Marija Tihomirova (Latvija, Rīga) Double D Professional
15:00-18:00 Griezumu tehnikas, kurām nav nepieciešama veidošana / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 3 11:00-19:00 Berrywell Academy Wawe / Svetlana Jermolajeva (Ukraina) Double D Professional
KONKURSI KONKURSA LAUKUMS 1 12:00-17:00 ATKLĀTAIS LATVIJAS FRIZIERU ČEMPIONĀTS Latvijas Frizieru un Kosmetologu Asociācija
KONKURSA LAUKUMS 2 11:00-13:00 Brīvas aktivitātes Latexpo
KONKURSA LAUKUMS 2 14:00-19:00 SPA SCHOOL JOGA APMEKLĒTĀJIEM LATVIJAS SPA&WELLNESS Federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA SCHOOL
AKTIVITĀTES SKATUVE 12:00-13:00

Brīvas aktivitātes

13:00-14:00 Brīvas aktivitātes Latexpo
14:00-15:00 Cut& Сolor System 21 / Аleksandrs Slavins un Marija Tihomirova - Demonstrēšana Double D Professional
15:00-16:00 Matu strukturālās izmaiņas / Vera Savenko (Ukraina) - Demonstrēšana Double D Professional
16:00-16:30 ATKLĀTAIS LATVIJAS FRIZIERU ČEMPIONĀTS - Konkursa darbu demonstrēšana Latvijas Frizieru un Kosmetologu Asociācija
18:00-19:00 APBALVOŠANA - ATKLĀTAIS LATVIJAS FRIZIERU ČEMPIONĀTS Latvijas Frizieru un Kosmetologu Asociācija
Stends 11:00-18:00 Bezmaksas profesionālā vizāža Make-Up Atelier Paris Latvia
           
25.martā SEMINĀRI KONFERENČU TELPA 1 11:00-14:00 Matu krāsošanas tehnika / Olga Lupinska, Sergejs Daroviks un  Vera Savenko  (Ukraina) Double D Professional
15:00-18:30 Matu krāsošanas tehnika / Olga Lupinska, Sergejs Daroviks un  Vera Savenko  (Ukraina) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 2  11:00-13:30 Теhnologs— кolorists / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
14:30-18:00 Теhnologs— кolorists / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 3 11:00-19:00 Berrywell Academy COLOR / Svetlana Jermolajeva (Ukraina)  Double D Professional
KONKURSI KONKURSA LAUKUMS 1 12:00- 14:00 PASAULES TAUTU MĪTI / ATKLĀTAIS BALTIJAS VIZĀŽISTU KONKURSS / FANTĀZIJAS MAKE-UP / FACEPAINTING Baltijas Vizāžistu un Imidža dizaineru Asociācija
14:00- 19:00 Brīvas aktivitātes Latexpo
KONKURSA LAUKUMS 2 12:30- 13:10 SPA SCHOOL STUDENTU KONKURSS - MEISTARU ALEJA (I daļa) LATVIJAS SPA&WELLNESS Federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA SCHOOL
14:30- 15:10 SPA SCHOOL STUDENTU KONKURSS - MEISTARU ALEJA (II daļa) LATVIJAS SPA&WELLNESS Federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA SCHOOL
AKTIVITĀTES SKATUVE 12:00-13:00 LUBLU SVĒTKI  Žurnāls ЛЮБЛЮ
14:00-14:50 Matu krāsošanas tehnika / Olga Lupinska, Sergejs Daroviks un  Vera Savenko  (Ukraina) - Demonstrēšana Double D Professional
15:00-16:00 PASAULES TAUTU MĪTI / FANTĀZIJAS MAKE-UP / BODY ART. GLEZNOŠANAS TEHNIKA  APBALVOŠANA, APBALVOŠANA Baltijas Vizāžistu un Imidža dizaineru Asociācija
16:00- 16:40 SPA SCHOOL KONKURSA APBALVOŠANA LATVIJAS SPA&WELLNESS Federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA SCHOOL
17:00-18:00 Print Inspiration Show Natella Vorobjova
Stends 11:00-18:00 Bezmaksas profesionālā vizāža Make-Up Atelier Paris Latvia
           
26.martā SEMINĀRI KONFERENČU TELPA 1  11:30-14:30 Garu matu sakārtojumu tehnikas un SPA rituāli matiem / Sergejs Daroviks, Olga Lupinska un  Vera Savenko (Ukraina) Double D Professional
15:00-18:00 Modelēšanas tehnikas vakara frizūrām no gariem matiem / Аnatolijs Bolgovs (Latvija) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 2 11:00-14:00 Теhnologs— кolorists / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
14:30-18:00 Теhnologs— кolorists / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 3 11:00-19:00 Berrywell Academy  Style& Care / Вера Савенко (Украина) Double D Professional
KONKURSI KONKURSA LAUKUMS 1 11:00-12:00 KREATĪVAIS MAKE-UP Baltijas Imidža Speciālistu Asociācija 
13:00-14:00 KONKURSS FASHION FACE Baltijas Imidža Speciālistu Asociācija / "Paese"
KONKURSA LAUKUMS 2 10:00-13:30 I Baltijas permanentā grima konkurss iColor Academy (Latvija)
14:00-19:00 Brīvas aktivitātes LATEXPO 
AKTIVITĀTES SKATUVE 11:00-13:00 Wedding SHOW LATEXPO
14:00-14:30 SPA rituāli matiem un to prezentācija salona klientiem. Matu kopšanas līdzekļi lietošanai mājas apstākļos / Svetlana Jermolajeva (Ukraina)  Double D Professional
14:30-14:50 Garu matu sakārtojumu tehnikas / Sergejs Daroviks (Ukraina) - Demonstrēšana Double D Professional
15:00-15:30 KREATĪVAIS MAKE-UP APBALVOŠANA Baltijas Imidža Speciālistu Asociācija
15:30-16:00 KONKURSA FASHION FACE APBALVOŠANA Baltijas Imidža Speciālistu Asociācija / "Paese"
16:30-17:30 I Baltijas permanentā grima konkursa APBALVOŠANA iColor Academy (Latvija)
Stends 11:00-17:00 Bezmaksas profesionālā vizāža Make-Up Atelier Paris Latvia

 Programmā var būt izmaiņas un precizējumi. Sekojiet informācijai mājas lapā un projekta FB lapā.