Lv En Ru

Expo Beauty

       

EB.lv_Baner_1920-х-630_WEB1

Veiksmīgi noritējis pirmais EXPO BEAUTY MEETUP 2018

Vienā no Rīgas populārākajiem tirdzniecības centriem Rīgā „Domina Shopping” norītēja specializētais pasākums EXPO BEAUTY MEETUP. Vairāk nekā 70 Latvijas un ārvalstu skaistumkopšanas kompāniju pārstāvji prezentēja aktuālos skaistuma industrijas jaunumus un sasniegumus kosmetoloģijas, estētiskās medicīnas, veselības, friziermākslas, nagu dizaina, dekoratīvās kosmētikas un parfimērijas jomās.

Notikuma organizatori un dalībnieki apkopoja rezultātus un dalījās iespaidos.

 “Mēs sekmīgi tikām galā ar mūsu galveno uzdevumu – radīt maksimāli funkcionālu formātu, kas ļauj satikties profesionālas kosmētikas ražotājiem, izplatītājiem, speciālistiem, pakalpojumu sniedzējiem un pircējiem,” stāsta EXPO BEAUTY MEETUP mārketinga vadītāja Anita Vlasova. “Izstādes stendi tika ērti izvietoti „Domina Shopping” plašajā teritorijā, tādējādi ļaujot profesionālajiem zīmoliem nepastarpināti uzrunāt savu auditoriju, savukārt apmeklētājiem – orientēties produkcijas klāstā un saņemt nepieciešamos pakalpojumus, lai pēc tam pavadītu laiku ar ģimeni kafejnīcā un citviet tirdzniecības centrā.”

EXPO BEAUTY MEETUP apmeklētāji saņēma skaistumkopšanas un veselības nozaru vadošo speciālistu konsultācijas un diagnostiku, kā arī izmēģināja kosmētikas testa procedūras. "Veselības centrs 4" stendā vairāk nekā divdesmit Skaistuma klīnika "4. Dimensija", medicīnas preču veikala DYNASTY preces veselībai un skaistumam un Dermatoloģijas klīnika speciālisti iepazīstināja apmeklētājus ar mūsdienu estētiskās medicīnas iespējām un ar jaunākās aparatūras palīdzību veica ķermeņa un sejas diagnostiku, dermatoskopiju, dzimumzīmju un vēnu skrīningu. Ekskluzīvās estētiskās un lāzerdermedicīnas klīnikas “Era Esthetic” stendā tika prezentētas ādas atjaunošanas aparātprocedūras un injekciju metodes. Dāņu kosmētikas zīmola “Beauté Pacifique” izstāžu vietā varēja veikt sejas ādas ultraskaņas diagnostiku, noteikt kalogēna līmeni un ādas stāvokli.

Visi izstādes dalībnieki uzteica koordinēto organizatoru darbu un patīkamo, profesionālo pasākuma atmosfēru. Jaunā EXPO BEAUTY MEETUP formāta ideju atzinīgi novērtēja apmeklētāju vidū ļoti populārā stenda "Baltic Beach Hotel & SPA "darbinieki: "Mēs pirmo reizi piedalāmies šādā pasākumā un esam ļoti apmierināti. Mēs priecājamies, ka varējām iepazīstināt plašu auditoriju ar mūsu jaunajiem piedāvājumiem un izlozēt mūsu klientu vidū daudzās balvas un dāvanas."

Trīs dienu laikā uz EXPO BEAUTY MEETUP skatuves vadošie stilisti, vizāžisti un frizieri demonstrēja 2018.gada pavasara-vasaras sezonas skaistuma aktualitātes. Ar savām zināšanām dalījās vizāžistes Jūlija Mongolka, Dace Petrovska, Ella Bačarova (Ella Bacha), Aleksandra Kovaļova, frizieres Viktorija Poleckih, Oļesja Pavļuka un Tatjana Jerofejeva, kā arī imidža dizainere Vlada Volkoviča un plus size sieviešu sociālā projekta “Venera Project” pārstāvji. 

www_expo 2017 -  938х338 pix

Vēl vairāk skaistuma: noslēgusies izstāde EXPO BEAUTY 2017

Noslēdzās XXI ikgadējā starptautiskā izstāde Expo Beauty 2017, kas no 24. līdz 26.martam norisinājās izstāžu zālē SKONTO HALLE (E.Melngaiļa 1a). Savus produktus un pakalpojumus prezentēja vairāk nekā 120 Latvijas un ārvalstu kompānijas, kas pārstāv atzītus zīmolus un mūsdienu tehnoloģijas. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja saņemt profesionāļu konsultācijas un izmēģināt jaunākās kosmētiskās un SPA procedūras, iegādāties kosmētiku un pakalpojumus par īpašām cenām, kā arī piedalīties izglītojošās, veselīgās un izklaidējošās aktivitātēs visai ģimenei.

 Lielu apmeklētāju atsaucību guva šī gada jaunums – BeautyTeсh zona. Kā manuālās sejas modelēšanas studijas “Split massage” kušetes, tā AIVI Baltic kosmetologu krēsli, kur varēja izmēģināt spāņu zīmola Brunno Vassari produktus, ne uz brīdi nepalika bez apmeklētāju ievērības. Neizsīkstošu interesi izpelnījās īpašie piedāvājumi no salona Estetik SPA, European education center, kompānijas WT-Progress, pieprasījums bija arī pēc ekspress zobu balināšanas salona Smilebar pakalpojumiem un medicīniskā aparāta novecošanās pazīmju un dermatoloģisku saslimšanu novēršanai DR.PRP no estētiskās medicīnas centra  BIOSENTA. Starp zīmoliem, kas piedāvāja savu produkciju izstādes apmeklētājiem, jāatzīmē NYX, INGLOT, Make-Up Atelier Paris, NATUREL, Lika J, Loreal Baltik, Beauty Market, Henkel, Micabella. Popularitāti apmeklētāju vidū guva MIMIKO – veikals, kurā varēja iegādāties Korejas kosmētikas zīmola MISSHA produktus.

 Expo Beauty 2017 laikā noritēja pirmā apmācību sērija “Beauty classes”, kas pulcēja vadošos skaistumkopšanas industrijas pārstāvjus. Ar savām zināšanām un pieredzi dalījās: uzņēmējs Andrejs Siļčenko, imidža speciāliste Una Bernatoviča, dermatologs Raimonds Karls, plastiskā grima speciālists Romāns Kaboško, manuālās plastikas un sejas fitnesa speciāliste Larisa Vitvinova, kosmetoloģe Alena Soha, vizāžiste Eva Strautmale, Laura ValutaJūlija Mongolka un daudzi citi. Rīkotāji un dalībnieki novērtēja šo formātu un ir nolēmuši iniciatīvu turpināt arī nākamajā gadā.

 Trīs dienu laikā profesionāli frizieri, vizāžisti un SPA speciālisti demonstrēja pašas jaunākās un radošākās darba metodes. Pelnītās godalgas un ovācijas saņēma konkursa “Kreatīvais “make-up””, “Permanentā grima I neatkarīgā Baltijas konkursa”, “Atklātā vizāžistu konkursa”, “Atklātā frizieru čempionāta” un SPA SCHOOL studentu čempionāta “Meistaru aleja” laureāti.

 Izstādes rīkotāji:  LATEXPO.

 Izstādes sadarbības partneri: Make-Up Atelier Paris Latvia, uzņēmums Double D Professional, masāžu tehnoloģiju skola SPA SCHOOL, Latvijas SPA & Wellness federācija, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociācija, Baltijas vizāžistu un imidža dizaineru asociācija, žurnāls Ļubļu, iColor Academy, Baltijas Imidža speciālistu asociācija.  

Rīkotāji pateicas par atbalstu: MARTINI, PURE chocolate, Evian, AK design.


Papildu informācija: +371 29510220, +371 20003205, mail: info@expobeauty.lv 

www.expobeauty.lv
https://www.facebook.com/expobeauty.lv/