Lv En Ru

Expo Beauty

       

Izstādes programma

Informācija par EXPO BEAUTY MEETUP 2018 programmu tiks publicēta 2018. gada 10. martā

 

EXPO BEAUTY 2017 programma 

KAD KAS KUR LAIKS NOSAUKUMS ORGANIZĒTĀJS
24.martā SEMINĀRI KONFERENČU TELPA 1 11:30-14:30 Griezumu tehnikas un matu strukturālās izmaiņas / Vera Savenko, Olga Lupinska un Sergejs Daroviks (Ukraina) Double D Professional
15:30-18:30 Griezumu tehnikas un matu strukturālās izmaiņas / Vera Savenko, Olga Lupinska un Sergejs Daroviks (Ukraina) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 2 11:00-14:00 Griezumu tehnikas, kurām nav nepieciešama veidošana / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) и Marija Tihomirova (Latvija, Rīga) Double D Professional
15:00-18:00 Griezumu tehnikas, kurām nav nepieciešama veidošana / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 3 11:00-19:00 Berrywell Academy Wawe / Svetlana Jermolajeva (Ukraina) Double D Professional
KONKURSI KONKURSA LAUKUMS 1 12:00-17:00 ATKLĀTAIS LATVIJAS FRIZIERU ČEMPIONĀTS Latvijas Frizieru un Kosmetologu Asociācija
KONKURSA LAUKUMS 2 11:00-13:00 Brīvas aktivitātes Latexpo
KONKURSA LAUKUMS 2 14:00-19:00 SPA SCHOOL JOGA APMEKLĒTĀJIEM LATVIJAS SPA&WELLNESS Federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA SCHOOL
AKTIVITĀTES SKATUVE 12:00-13:00

Brīvas aktivitātes

13:00-14:00 Brīvas aktivitātes Latexpo
14:00-15:00 Cut& Сolor System 21 / Аleksandrs Slavins un Marija Tihomirova - Demonstrēšana Double D Professional
15:00-16:00 Matu strukturālās izmaiņas / Vera Savenko (Ukraina) - Demonstrēšana Double D Professional
16:00-16:30 ATKLĀTAIS LATVIJAS FRIZIERU ČEMPIONĀTS - Konkursa darbu demonstrēšana Latvijas Frizieru un Kosmetologu Asociācija
18:00-19:00 APBALVOŠANA - ATKLĀTAIS LATVIJAS FRIZIERU ČEMPIONĀTS Latvijas Frizieru un Kosmetologu Asociācija
Stends 11:00-18:00 Bezmaksas profesionālā vizāža Make-Up Atelier Paris Latvia
           
25.martā SEMINĀRI KONFERENČU TELPA 1 11:00-14:00 Matu krāsošanas tehnika / Olga Lupinska, Sergejs Daroviks un  Vera Savenko  (Ukraina) Double D Professional
15:00-18:30 Matu krāsošanas tehnika / Olga Lupinska, Sergejs Daroviks un  Vera Savenko  (Ukraina) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 2  11:00-13:30 Теhnologs— кolorists / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
14:30-18:00 Теhnologs— кolorists / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 3 11:00-19:00 Berrywell Academy COLOR / Svetlana Jermolajeva (Ukraina)  Double D Professional
KONKURSI KONKURSA LAUKUMS 1 12:00- 14:00 PASAULES TAUTU MĪTI / ATKLĀTAIS BALTIJAS VIZĀŽISTU KONKURSS / FANTĀZIJAS MAKE-UP / FACEPAINTING Baltijas Vizāžistu un Imidža dizaineru Asociācija
14:00- 19:00 Brīvas aktivitātes Latexpo
KONKURSA LAUKUMS 2 12:30- 13:10 SPA SCHOOL STUDENTU KONKURSS - MEISTARU ALEJA (I daļa) LATVIJAS SPA&WELLNESS Federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA SCHOOL
14:30- 15:10 SPA SCHOOL STUDENTU KONKURSS - MEISTARU ALEJA (II daļa) LATVIJAS SPA&WELLNESS Federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA SCHOOL
AKTIVITĀTES SKATUVE 12:00-13:00 LUBLU SVĒTKI  Žurnāls ЛЮБЛЮ
14:00-14:50 Matu krāsošanas tehnika / Olga Lupinska, Sergejs Daroviks un  Vera Savenko  (Ukraina) - Demonstrēšana Double D Professional
15:00-16:00 PASAULES TAUTU MĪTI / FANTĀZIJAS MAKE-UP / BODY ART. GLEZNOŠANAS TEHNIKA  APBALVOŠANA, APBALVOŠANA Baltijas Vizāžistu un Imidža dizaineru Asociācija
16:00- 16:40 SPA SCHOOL KONKURSA APBALVOŠANA LATVIJAS SPA&WELLNESS Federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA SCHOOL
17:00-18:00 Print Inspiration Show Natella Vorobjova
Stends 11:00-18:00 Bezmaksas profesionālā vizāža Make-Up Atelier Paris Latvia
           
26.martā SEMINĀRI KONFERENČU TELPA 1  11:30-14:30 Garu matu sakārtojumu tehnikas un SPA rituāli matiem / Sergejs Daroviks, Olga Lupinska un  Vera Savenko (Ukraina) Double D Professional
15:00-18:00 Modelēšanas tehnikas vakara frizūrām no gariem matiem / Аnatolijs Bolgovs (Latvija) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 2 11:00-14:00 Теhnologs— кolorists / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
14:30-18:00 Теhnologs— кolorists / Аleksandrs Slavins (Krievija, Maskava) Double D Professional
KONFERENČU TELPA 3 11:00-19:00 Berrywell Academy  Style& Care / Вера Савенко (Украина) Double D Professional
KONKURSI KONKURSA LAUKUMS 1 11:00-12:00 KREATĪVAIS MAKE-UP Baltijas Imidža Speciālistu Asociācija 
13:00-14:00 KONKURSS FASHION FACE Baltijas Imidža Speciālistu Asociācija / "Paese"
KONKURSA LAUKUMS 2 10:00-13:30 I Baltijas permanentā grima konkurss iColor Academy (Latvija)
14:00-19:00 Brīvas aktivitātes LATEXPO 
AKTIVITĀTES SKATUVE 11:00-13:00 Wedding SHOW LATEXPO
14:00-14:30 SPA rituāli matiem un to prezentācija salona klientiem. Matu kopšanas līdzekļi lietošanai mājas apstākļos / Svetlana Jermolajeva (Ukraina)  Double D Professional
14:30-14:50 Garu matu sakārtojumu tehnikas / Sergejs Daroviks (Ukraina) - Demonstrēšana Double D Professional
15:00-15:30 KREATĪVAIS MAKE-UP APBALVOŠANA Baltijas Imidža Speciālistu Asociācija
15:30-16:00 KONKURSA FASHION FACE APBALVOŠANA Baltijas Imidža Speciālistu Asociācija / "Paese"
16:30-17:30 I Baltijas permanentā grima konkursa APBALVOŠANA iColor Academy (Latvija)
Stends 11:00-17:00 Bezmaksas profesionālā vizāža Make-Up Atelier Paris Latvia

 Programmā var būt izmaiņas un precizējumi. Sekojiet informācijai mājas lapā un projekta FB lapā.