Lv En Ru

Expo Beauty

       
 

Projekts Expo Beauty vairāk nekā 20 gadus ieņem spēcīgo pozīciju Latvijas tirgū, gadu pēc gada, attīstot izstādi, profesionālās un izklaides programmas apmeklētājiem.

Neapšaubāmi, šis notikums piesaista plašu auditoriju, un ir vērts uzsvērt, ka Expo Beauty projekts īpaši interesē kā skaistumkopšanas nozares profesionāļiem, tā arī apmeklētājiem.

Piedāvājam piedalīties izstādē EXPO Beauty kā sponsoram!

Sponsoriem un investoriem - tas tiešām ir vērtīgs ieguldījums, jo izstāde apvieno vadošus nozares pārstāvjus un lielu skaitu potenciālo klientu. Expo Beauty spēlē galveno lomu, lai noslēgtu jaunu darījumus, veikt pasūtījumus, palielinot labklājību un apgrozījumu uzņēmumam, kas sadarbojas ar mums.

Reklāma televīzijā un radio, paziņojumi un raksti medijos, laikrakstos un žurnālos - mediji seko pasākuma notikumiem un apgaismo tos.

Piedalieties projektā Expo Beauty, izvēloties piemērotu sponsorēšanas paketi. Katrai individuāli izvēlētai paketei ir savas īpašas priekšrocības. Mēs esam atvērti sadarbībai un gatavi apspriest iespējas un individuālu sponsorēšanu. Atkarībā no sponsorēšanas apjoma un jūsu vēlmēm, jūs varat izvēlēties  sponsorēšanas pareizo veidu un kļut par vērtīgo dalībieku mūsu vērtīgajā projektā.

Marketinga nodaļas vadītāja: Anita Vlasova, +371 20003205, anita@latexpo.lv