Lv En Ru

Resort Collections

Jurmala Resort Collections

Jurmala Resort Collections - tā ir dažādu pasākumu sērija, kuru galvenais uzdevums ir attīstīt industriju, kas popularizēs resort collections  kūrortpilsētās un palielinās dizaineru pārdoto kolekciju skaitu. Jūrmala pārvērtīsies par modes centru, kas savu darbību uzsāks ar neparastām vietējo dizaineru un viesdizaineru kolekciju skatēm. 

Lai šajā tik mainīgajā modes pasaulē saglabātu modes kolekciju aktualitāti un svaigumu, dizaineri piedalās ne tikai klasiskajās modes skatēs, bet izmanto arī pavisam citas iespējas, piemēram, resort collections(kūrorta kolekcijas). Par kūrortkolekciju jaunatklājējiem, vēl pagājuša gadsimta 20-tajos gados, kļuva Koko Šanele, Žans Patu, Elza Skiaparelli.Šodien kūrorta kolekcijas atrodas popularitātes augstumos un arvien paplašinās to dizaineru skaits, kas rada savas atpūtas apģērbu variācijas.
Gandrīz visi pasaules brendi šogad piedāvā arī savas oriģinālās kūrorta  kolekcijas. Maiami, Ibiza, Saint-Tropeza, Singapūra... kļūst par modernajām modes skates norises vietām. 

Ja Jūs vēlaties piedālīties Jūrmala Resort Collections projektā, lūdzam sazināties ar mums pēc tlr. 29510220, 20003205